کار در منزل اینترنتی | کسب درامد میلیونی در ماه

کار در منزل اینترنتی و کسب درامد فوق العاده :

 

کار در منزل اینترنتی

چکیده مطلب : در این مطلب شما را با روش کار در منزل اینترنتی اشنا خواهیم کرد . روشی که خیلی راحت میتوانید درامد اینترنتی خود را  بالای ۱۰ میلیون تومان ببرید . در این روش به سرمایه ی خاصی اصلا نیاز نیست و شما خیلی راحت میتوانید بدون سرمایه ی زیاد و تخصص بالا ان را راه اندازی کنید پس همراه ما باشید .

#کار در منزل اینترنتی

کار در منزل اینترنتی

 

 

 

 

 

 

کار در منزل اینترنتی چیست ؟

 

کسب و کار در منزل اینترنتی روشی از کسب و کار است که شما خیلی راحت میتوانید با ان به درامد بالای ۱۰ میلیون تومان در ماه برسید  . اگر شما این کسب و کار را راه اندازی کنید و بتوانید ان را نگهدارید قطعا بعد ۲ الی ۳ سال به درامد اینترنتی روزانه چند میلیون تومان میرسید .

 

همان طور که در مطلب قبل ما شما را با ۱۲ شغل اینترنتی اشنا کردیم در این مطلب میخواهم نوین ترین روش کسب و کار اینترنتی در منزل را برای شما بیان کنم با این روشی  شما خیلی راحت میتوانید کسب و کار اینترنتی خود را در منزل راه اندازی کنید .

 

#کار در منزل اینترنتی
کار در منزل اینترنتی

 

روش ورود در این دنیای کار افرین اینترنتی سیستم ساده ای است که در ان اصلا شما به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارید . در این سیستم شما کسب و کار اینترنتی خود را در حوزه ای که تخصص دارید راه اندازی میکنید (غیر ممکن است که شما تخصصی نداشته باشید )

 

مثلا :
کسی در زمینه ی برنامه نویسی تخصص دارد و یا کسی در زمینه ی اشپزی و یا دروس خاص و…  و یا اصلا هم شاید خیلی از شما دارای یک مغازه باشید که در ان محصولات فیزیکی میفروشید مثل لوازم جانبی موبایل , لباس , کیف و کفش و…  که خیلی راحت شما میتوانید این اجناس را به صورت اینترنتی بفروشید .(ما تخصص را به شما یاد میدهیم که چکار کنید تا پولدار شوید)
همان طور که میدانید علم در حال پیشرفت است و به زودی کلیه ی فروشگاه ها و رستوران ها به صورت اینترنتی میشود یعنی بجای اینکه شما برای تهیه ی غذا به رستوران بروید غذا را به صورت اینترنتی سفارش میدهید که الان این روش در شهر های بزرگ در حال توسعه میباشد .

 

#کار در خانه اینترنتی
الان دیگر کسب و کار های سنتی جای خود را به کسب و کار های اینترنتی داده اند که این بازار هنوز در ایران جا نیفتاده است و چه بهتر است  که شما اولین افرادی باشید که وارد این بازار میشوید هرچه زود تر وارد بازار شوید خودتان را نسب به دیگران زود تر بالا میکشید و جایگاه خود را حفظ میکنید.

 

ایا کسب و کار اینترنتی در منزل تضمینی است ؟

کسب و کار اینترنتی در منزل

 

بله . اگر دقیقا همان طور که گفته شده عمل کنید قطعا نتیجه میگیرید که ما شما را با این سیستم از ۰ تا ۱۰۰ اشنا خواهیم کرد در این سیستم واقعا شما میتوانید زندگی خود را متحول کنید .

هر کس با توجه به تخصص , مهارت  که دارد و یا اگر فروشگاه فیزیکی دارید میتوانید در این سیستم کار افرین اینترنتی  شروع به کار کنید و به درامد اینترنتی بسیار بالایی برسید که در این سیستم میتواند درامد شما از چند میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان باشد .

دوستان عزیز مطمعن باشید که با این سیستم میتوانید زندگی خود را متحول کنید اگر همین امروز شروع کنید و کار خود را به فردا واگذار نکنید  قطعا موفق خواهید شد .

# کار در منزل اینترنتی

در این مطلب “کار در منزل اینترنتی ” کلیه مراحل این سیستم به صورت کامل گفته شده است . شما باید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود کلیه مراحل را مو به مو بدون چون و چرا انجام دهید تا موفق بشوید.

 

درامد ماهانه از این سیستم کسب درامد اینترنتی در خانه چقدر است؟

 

کار در منزل اینترنتیکار در منزل اینترنتی

 

 

درامد ماهانه ار این سیستم پولساز بسیار زیاد و بالا است ,درامد ماهانه از این سیستم از ماهانه ۱۰ میلیون تومان شروع شده و تا ۲۰ میلیون , ۵۰ میلیون تومان میرسد .اگر واقعا بسیار جدی این سیستم را شروع کنید به درامد اینترنتی ۱۰۰ میلیون تومان در ماه در یکسال اول میرسید .

 

میزان پتانسیل درامد به خود شما بستگی دارد که چقدر برای این سیستم وقت و زمان بگذارید و به این نکته توجه کنید که هر چه این کسب و کار خود را رونق بدهید درامد شما از این سیستم بیشتر میشود .برای رسیدن ب چنین درامد هایی باید زمان بگذارید و این را بدانید که نمیشود یک شبه پولدار شد.

کار در منزل اینترنتی

 

دروغی بزرگ در کسب و کار اینترنتی(حتما بخوانید)

 

شاید  برای شما پیش بیاد که چرا من اسم این عنوان را گذاشتم “دروغی بزرگ در کسب و کار اینترنتی “ چون در اینترنت خیلی از پکیج ها و دوره ها ساخته میشود اول اینکه بسیار ناقص هست و یا انقدر طولانی است که سر و ته مطلب را گم میکنید .

 

در این قسمت ازمطلب “کار در منزل اینترنتی” میخواهم حقیقتی را برای شما شفاف کنم . اینکه حقیقت دارد یک کسب و کار اینترنتی یک شغل اینترنتی میباشد و خیلی ساده میتوانیم به درامد اینترنتی بالایی برسیم  پس مطمعن باشید از این راه خیلی ساده میتوانید به درامد بالای ۱۰ میلیون تومان در ماه برسید .

 

خب شما باید کسب و کار اینترنتی خود را از صفر شروع کنید تا به نتیجه رویایی برسید . با توجه به بازار الان که پرسود ترین کسب و کار های چه در ایران و چه در جهان کسب و کار اینترنتی میباشد که در ایران مثل دیجیکالا و بامیلو و… و در جهان مثل امازون و  فروشگاه اینترنتی علی بابا در چین . که در ایران درامد فروشگاه اینترنتی دیجی کالا روزانه چند میلیارد تومان است. پس شما هم میتوانید شروع کنید و موفق بشوید.

 

کار در منزل اینترنتی

 

مراحل کسب  درامد اینترنتی در منزل  :

 

 

مراحل کسب درامد اینترنتی

 

 

قدم اول ) انتخاب حوزه فعالیت :

 

اولین قدم ان است که شما باید حوزه فعالیت خود را مشخص کنید . حوزه فعالیت زمینه ای است که در ان فعالیت میکنید  به عنوان مثال حوزه فعالیت سایت اکادمی سبز , کسب و کار اینترنتی , بازاریابی اینترنتی میباشد .

 

حوزه فعالیت شما میتواند در زمینه های متفاوتی باشد مثل : طراحی سایت , اموزش اشپزی , بورس و… و یا میتوان در زمینه ی کسب و کار فیزیکی شما باشد به عنوان مثال اگر شما دارای یک مغازه کتاب فروشی هستید حوزه فعالیت شما میتواند در زمینه ی کتاب باشد .

 

در انتخاب حوزه ی فعالیت یک سری نکات است که شما باید ان ها را رعایت بکنید و ان ها را جدی بگیرید تا در جلوتر دچار مشکل نشوید (که ما تک تک این نکات را به شما اموزش میدهیم). در این بخش شما باید اهداف خود و مهارت های خود را یاد داشت کنید .(در ادامه به شما خیلی کمک میکند)

کار در منزل اینترنتی

قدم دوم ) طراحی سایت برای کسب و کار خود :

دومین قدم در این سیستم طراحی سایت برای کسب و کار اینترنتی میباشد . به این نکته توجه کنید که برای طراحی سایت اصلا نیاز به کد نویسی و برنامه نویسی ندارید . در دومین قدم خود شما باید یک وبسایت جامع با تمام امکانات راه اندازی کنید .

 

داشتن یک وبسایت در کسب و کار اینترنتی  یک امر بسیار , بسیار مهم میباشد و داشتن وبسایت واجب است یعنی چارچوب کسب و کار اینترنتی شما ان وبسایت است . دقیقا ان وبسایت است که شما را به درامد میرساند . در طراحی وبسایت به یکسری نکات باید رعایت کنید که شما را کامل با این نکات اشنا میکنم (شما میتوانید طراح وبسایت خود باشید)

کار در منزل اینترنتی

قدم سوم)تبدیل سایت به فروشگاه اینترنتی :

سومین قدم تبدیل وبسایت شما به یک وبسایت فروشگاهی میباشد . در این مرحله شما ان وبسایتی را که طراحی کردید باید به یک وبسایت فروشگاهی تبدیل کنید . برای تبدیل سایتتان به یک سایت فروشگاهی اصلا به کد نویسی نیاز نیست . سایت فروشگاهی که ما به شما اموزش میدهیم طراحی کنید کلیه امکانات را برای فروش محصولات فیزیکی و دانلودی دارد.

 

قدم چهارم ) توسعه وبسایت خود :

 

در این قدم شما باید وبسایت خود را به یک وب سایت با امکانات فوق العاده تبدیل کنید . باید شکلی زیبا با رنگ بندی مناسب و… برای سایت خود ایجاد کنید . با یکسری ابزار ها خیلی راحت میتوانید وبسایت خود را به یک وبسایت حرفه ای با ظاهری زیبا تبدیل کنید.

هرچه سایت شما از نظر رنگ بندی مناسب تر باشد توجه مخاطبان شما بیشتر میشود و این باعث میشود کاربرانی که به سایت شما مراجعه میکنند به شما اعتماد کنند .

 

کار در منزل اینترنتی

قدم پنجم ) رشد کسب و کار خود :

 

در پنجمین قدم شما باید کسب و کار خود را توسعه بدهید . یکی از موارد توسعه کسب و کار تولید محتوا برای سایت خود می باشد . با تولید محتوا حرفه ای خیلی راحت میتوانید نسبت به رقبا پیشرفت کنید . هر چه برای کسب و کار خود تولید محتوا کنید درامد اینترنتی شما بیشتر میشود .

 

روش دوم از توسعه وبسایت شما بهینه سازی ان برای موتور های جست و جو گر میباشد . برای انکه سایت شما در نتایج اول نشان داده شود باید ان را برای موتور های جست و جو بهینه سازی کنید که در اصطلاح به ان سئو نیز گفته میشود با بهینه سازی وبسایتتان برای موتور های جست و جو در نتایج اول گوگل دیده شوید.

 

سومین روش برای توسعه کسب و کار اینترنتی روش صحیح بازاریابی است . در بازاریابی شما باید یکسری نکات را رعایت کنید تا بتوانید بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنید

(به کلیه ی این موارد پرداخته ایم)

 

 کار در منزل اینترنتی

 

قدم ششم ) رسیدن به درامد بسیار بالا :

 

و اخرین مرحله در کسب و کار اینترنتی که اصلا نیاز به کاری ندارد . با ارائه محصولات (دانلودی یا فیزیکی) و یا ارائه ی خدمات خود مثل طراحی سایت , مقاله نویسی , مترجم و… (باتوجه به تخصص و مهارت خود ) و گذاشتن ان ها درون سایت خود خیلی راحت به درامد بسیار بالا در ماه میرسید .

اگر واقعا این کسب و کار اینترنتی خود را رشد بدهید درامد شما به ماهانه بالای ۱۰ میلیون تومان میرسد و با توسعه بیشتر کسب و کار خود و ادامه دادن ان بعد از یک سال به درامد ماهانه ۱۰۰ میلیون تومان خواهید رسید و اگر این سیستم را ادامه بدهید (۲ الی ۳ سال ) قطعا درامد شما به روزانه چند میلیون تومان خواهد رسید .

شاید بپرسید چگونه :

هر چه شما تولید محتوا کنید , بر روی سئو سایت خود کار کنید و کسب و کار خود را توسعه و رونق بدهید میزان بازدید سایت شما بیشتر و بیشتر میشود . اگر همان گونه که در دوره ی اموزش کسب و کار اینترنتی گفتیم عمل کنید قطعا بعد یکسال به درامد بسیار بالایی خواهید رسید .

 

این را بگم که شما در همان اوایل نتیجه ی کار خود و شرکت در این دوره را میگیرید . پس اصلا نگران کسب و کار نباشید

 

 

—–  سوپرایز ویژه  —–

 

اگر واقعا به دنبال یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای در خانه هستید ما اموزش کسب و کار اینترنتی از ۰ تا ۱۰۰ را به شما توصیه میکنیم . حداقل مقدار سرمایه برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای ۲ الی ۵ میلیون تومان است (هزینه طراحی سایت بین ۱ تا ۲ میلیون تومان و هزینه سئو سایت ۲ تا ۳ میلیون تومان).

 

که ما در این دوره به کلیه مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی را از ۰ تا ۱۰۰ در عرض ۴ ساعت به شما اموزش میدهیم . اگر واقعا میخواهید یک کسب و کار اینترنتی فوق العاده راه اندازی کنید و خیلی زود به درامد بلای ۱۰ میلیون تومان برسید ما این دوره را به شما پیش نهاد میکنیم.

 

مزایای این دوره :

  1. کلیه مباحث از ۰ تا ۱۰۰ بوده  به هیچ دوره ی دیگری در سطح وب نیاز نیست .
  2. دسترسی دائم به فایل های دوره.
  3. دوره هر چند وقت یکبار اپدیت میشود (اپدیت برای کسانی که در دوره شرکت کردند رایگان میباشد)
  4. تکنیک های طلایی انتخاب حوزه فعالیت .
  5. اموزش طراحی سایت فروشگاهی از ۰ تا ۱۰۰٫
  6. تکنیک های بازاریابی اینترنتی (راه کار افزایش ۳۰۰ درصدی فروش)
  7. اموزش سئو و بهینه سازی وبسایت
  8. و…

(هر یک از مباحث بالا شامل چند جلسه میباشد مثلا اموزش ۰ تا ۱۰۰ فروشگاه اینترنتی شامل ۵ جلسه میباشد)

 

 

(برای مشاهده دوره روی عکس زیر کلیک کنید)

 

 

با این دوره ی حرفه ای کسب و کار اینترنتی خود را در منزل با کمترین هزینه و کمترین زمان راه اندازی کنید و زندگی خود را متحول کنید

 

 

 

#کسب و کار در منزل اینترنتی


#کار در منزل اینترنتی

 

مطالب مرتبط :

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *