چگونه فالوور بفروشیم و به درآمد میلیونی برسیم ؟

چگونه فالوور بفروشیم و به درامد میلیونی برسیم ؟

 

چگونه فالوور بفروشیم ؟

 

 

 با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز در این مقاله ی آموزشی ” چگونه فالوور بفروشیم ” به شما میخواهم یاد بدهم که چگونه از طریق فروش فالوور و لایک اینستاگرام به درآمد چند میلیونی در ماه دست پیدا کنید . خیلی از دوستان از من میپرسند که چگونه فالوور بفروشیم و به درآمد بالا دست پیدا کنیم و ایا فروش فالوور یک کسب درامد اینترنتی واقعی میباشد یا نه ؟ که در این مقاله از ۰ تا ۱۰۰ به شما یاد میدهیم چگونه فالوور بفروشید و میزان درامدرایی از این مدل کسب و کار اینترنتی چقدر است پس تا انتها همراه ما باشید .

 

 

چگونه فالوور بفروشیم ؟

 

چگونه فالوور بفروشیم ؟ (مدل ساده و پولساز)

 

چگونه فالوور بفروشیم و به درامد میلیونی در ماه برسیم؟

 

 

 

اول اینکه بگم اینستاگرام چیست ؟ و بعد به شما به صورت کامل بگم آموزش میدهم که پگونه فالوور اینستاگرام بفروشید و به درامد میلیونی در ماه دست پیدا کنید و به شما نشان میدهم که میزان درامد اینترنتی شما از این فروش فالوور و لایک و ویو اینستاگرام چقدر میتواند باشد ؟

 

 

اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی میباشد که روزانه افراد زیادی را به خود جذب کرده است . شبکه ی اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی میباشد که روزانه افراد زیادی در آن جذب میشوند  . تقریبا بالای ۷۰ درصد کاربران از این شبکه ی اجتماعی استفاده میکنند و عضو ان هستند  که این یک موقعیت عالی و پولساز برای کسانی است که میخواهند از آن کسب درامد میلیونی داشته باشند .

 

داشتن قابلیت فالوور و لایک این برنامه را جذاب کرده است و باعث شده که روزانه افراد زیادی به این شبکه ی اجتماعی ملحق بشوند . همان طور که گفتم برنامه و شبکه ی اجتماعی اینستاگرام میتواند یک موقعیت عالی و خوبی برای شما دوستان عزیز باشد تا بتوانید خیلی زود از طریق فروش فالوور و لایک اینستاگرام به درامد چند  میلیونی در ماه برسید . اصلا نگران نباشید من به صورت کامل من به صورت کامل در این مقاله آموزش داده ام که چگونه فالوور بفروشید و روش اصلی فروش فالوور , لایک و ویو را به شما آموزش بدهم .

 

 

چگونه فالوور و لایک اینستاگرام بفروشیم ؟

 

اول از همه میپردازیم به مزایای فروش فالوور و لایک اینستاگرام :

۱_میزان درامدزایی از فروش فالوور و لایک اینستاگرام به صورت دائم و همیشگی میباشد یعنی شما میتوانید به صورت همیشگی و دائم از این سیستم درامدزایی کنید .

۲_یکی از ساده ترین و پولسازترین مدل های کسب و کار اینترنتی فروش لایک و فالوور اینستاگرام میباشد .

۳_برای راه اندازی اصلا به هیچ سرمایه ی بالایی نیاز ندارد شما با کمترین سرمایه میتوانید به درامد چند میلیونی در ماه دست پیدا کنید .(که در ادامه میگم میزان درامد ماهانه شما میتواند چقدر باشد)

۴_کم کار کنید پول بیشتری دربیارید : شما با روزانه ۳ الی ۴ ساعت کار کردن میتوانید درامدی چندین برابر یک کارمند داشته باشید.

۵_در فروش فالوور اینستاگرام شما ۵۰ تا ۶۰ درصد سود میکنید و در فروش لایک و ویو بالای ۸۰ درصد سود میکنید به ازای هر فروشی که داشته باشید .

و…

 

در قسمت بالای مقاله ” چگونه فالوور بفروشیم ” شما را با مزایای فروش فالوور و لایک اینستاگرام اشنا کردیم در قسمت بعد به صور کامل شمارا با این سیستم بیشتر اشنا خواهم کرد .

 

آموزش فروش فالوور و لایک اینستاگرام 

 

 

فروش فالوور و لایک اینستاگرام

 

 

 

در این قسمت از مقاله “چگونه  فالوور بفروشیم” به شما یاد میدهیم که چگونه فالوور , لایک و ویو اینستاگرام بفروشید :

 

۱_اولیم قذم  در این سیستم طراحی سایت میباشد . یعنی شما باید برای کسب و کار خود یک سایت راه اندازی کنید . داشتن وبسایت برای فروش فالوور و… یک امر بسیار مهم است اگر دقت کنید تمام افرادی که فالوور و لایک اینستاگرام میفروشند یک وبسایت دارند . برای داشتن وبسایت اصلا به برنامه نویسی و کد نویسی نیاز نیست شما بدون داشتن علم برنامه نویسی و کدنویسی میتوانید در کمتر از ۲ ساعت یک وبسایت کاملا حرفه ای با تمام امکانات لازم  برای خود راه اندازی کنید .

 

۲_قدم دوم بهینه سازی وبسایت شما باید وبسایت خود را برای موتور های جست و جو بهینه سازی کنید . بهینه سازی وبسایت باعث میشود سایت شما در بین نتایج اول گوگل به نمایش نشان داده شود و همین بهینه سازی وبسایت است که باعث میشود درامد شما چندین برابر بشود . (بحث سئو و بهینه سازی وبسایت را باید جدی بگیرید)

 

۳_قدم سوم بازاریابی و جذب مشتری میباشد شما باید در بین مخاطبان خود بازاریابی کنید تا انها را به مشتری دائم و همیشگی تبدیل کنید (ما کلیه کار ها را از ۰ تا ۱۰۰ در این فیلم اموزشی به شما یاد میدهیم )

 

۴_در قدم چهارم شما شروع به فروش فالوور و لایک اینستاگرام میکنید . با طراحی سایت و بهینه سازی آن و بازاریابی اینترنتی میبینید که هر روز مشتری های شما بیشتر و بیشتر میشود و مشاهده میکنید که تعداد سفارشات مشتریان شما بسیار بالا و چشم گیر میباشد . در قدم چهارم شما باید سفارشات مستریان را انجام بدهید .

 

۴ مرحله ی بالا قدم های اصلی این مدل کسب و کار میباشد کلیه مراحل بالا را ما از ۰ تا ۱۰۰ در قالب یک فیلم جامع برای شما قرار داده ایم که شما میتوانید با تهیه و دانلود این فیلم آموزشی یک سیستم فروش فالوور و لایک برای خود راه اندازی کنید و به درامد میلیونی در ماه برسید .

 

 

میزان درآمد از فروش فالوور و لایک اینستاگرام چقدر است ؟

به قسمت شیرین و جذاب مقاله “چگونه فالوور بفروشیم ” رسیدیم . در این قسمت میخواهم به شما بگم که اگر این سیستم را راه اندازی کنید و ادامه بدهید میزان درآمد ماهانه شما چقدر میتوانند باشند .

 

در تصویر زیر من با ابزار keyword planner میزان سرچ کلماتی که شما اگر در آن کلمان در نتایج اول باشید را برای شما درآوردم .(این فقط قسمت کوچکی از این کلمات پرسرچ میباشد).

 

 

از جمله کلماتی که مخاطبان شما سرچ میکنند  در تصویر بالا نمایش داده شده است حال تصور کنید در بین این کلماتی که در تصویر بالا میبینید خط ۱ تا ۳ نتایج گوگل باشید و در بدترین حالت تنها ۵۰ درصد و نصف کاربران وارد سایت شما بشوند و از آن ۵۰ درصد در بدترین حالت ۵۰ درصد انها ارزان ترین پلن شما مثلا ۲۰۰۰۰ تومان است را سفارش بدهند قطعا میزان درامد شما فقط از فروش فالوور چقدر میشود ؟

 

۵۶۰۰ : کل کاربران در هر ماه

۲۸۰۰ :نصف کاربران وارد سایت شما بشوند

  ۲۰۰۰۰ تومان:قیمت پلنی که میخرند

 ۱۴۰۰ :نصف کاربرانی که وارد سایت شما شده اند سفارش دهند

۱۴۰۰*۲۰۰۰۰=۲۸۰۰۰۰۰۰ تومان    : میزان درامد شما تنها از فروش فالوور در این کلمات کلید

 

اگر در کلماتی که ما در بالا به شما  معرفی کردیم نتایج ۱ تا ۳ قرار بگیرید درامد ماهانه شما ۲۸ میلیون تومان در یک ماه میباشد که یک درآمد رویایی و بسیار بالا میباشد که (که بین ۵۰ تا ۶۰ درصد این مبلغ سود خالص شما میباشد ) . حال تصور کنید شما در کلمات خرید لایک , خرید ویو و… در نتایج اول قرار بگیرید قطعا درامدی که کسب میکنید خیلی  بیشتر از این درامد که گفتم میباشد. حالا شما میبینید که افرادی که از طریق فروش فالوور و لایک کسب درامد میکنند درامد ماهانه ی انها چقدر است . شما هم میتوانید چنین درامد رویایی را داشته باشید .

 

گ

سوالات متداول ” چگونه فالوور بفروشیم ” :

بیشترین سوالاتی که کاربران از بنده در این موضوع میپرسند  و قصد دارم به طور کامل در مقاله   “چگونه فالوور بفروشیم “شما را راهنمایی کنم :

 

۱_ایا کسب درآمد از این مدل تضمینی هست ؟

بله قطعا اگر این مدل کسب و کار اینترنتی را ادامه بدهید نتیجه ی خوبی را میگیرید .این مدل تضمینی و تست شده میباشد و افرادی که در دوره “فروش فالوور اینستاگرام و کسب درآمد میلیونی ” ما شرکت کردند نتایج بسیار عالی گرفته اند .

 

۲_ایا برای فروش فالوور و لایک اینستاگرام حتما باید سایت داشته باشیم ؟ چون چیزی از طراحی سایت نمیدانم ؟

بهتر است که برای فروش فالوور و لایک اینستاگرام یک سایت داشته باشید البته بدون سایت هم شما میتوانید کسب درآمد کنید  ولی اصلا نگران نباشید ما از ۰ تا ۱۰۰ به شما یاد میدهیم که چگونه  در کمتر از ۲ ساعت یک سایت کاملا حرفه ای با تمام امکانات مثل گرفتن درگاه پرداخت  , طراحی صفحات سایت , ساخت پلن فروش فالوور ولایک و… بدون داشتن دانش برنامه نویسی برای خود راه اندازی کنید .

۳_ایا فروش فالوور و لایک اینستاگرام از طریق جمع اوری سکه توسط برنامه ها صورت میگیرد ؟

خیر اصلا چنین نیست _ اصلا ما به شما آموزش کار با برنامه ها را نگفته ایم بلکه به شما یاد میدهیم که چگونه با سرور های اینستاگرام کار کنید و فقط با چند حرکت ساده بالای ۵۰۰ هزار فالوور و لایک کمتر از ۵ دقیقه بگیرید .

۵_من قصد خرید فالوور و لایک دارم ایا میتوانم از این سیستم استفاده کنم ؟

بله قطعا اگر شما قصد فروش فالوور و لایک اینستاگرام را ندارید از این سیستم میتوانید برای خود به صورت نامحدود فالوور بگیرید .

 

 

اگر قصد دارید از طریق فروش فالوور و لایک اینستاگرام کسب درآمد میلیونی داشته باشید بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + پنج =